“នៅទីនេះសម្រាប់យើងទាំងអស់គ្នា សម្រាប់ជីវិត” ជាការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់ក្រុមហ៊ុនហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ ចំពោះអតិថិជនគ្រប់ៗគ្នា ។ សូមអនុញ្ញាតឲ្យយើងខ្ញុំបង្ហាញលោកអ្នកពីការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់យើងក្នុងការផ្តល់នូវផលិតផលដ៏ប្រកួតប្រជែង និងសេវាកម្មកម្រិតខ្ពស់បំផុតជូនលោកអ្នក។
អំពីយើងខ្ញុំ
ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ អុិនសួរេន ម.ក (ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍) គឺជាក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងក្នុងស្រុកដែលធ្វើប្រតិបត្តិការតាមស្តង់ដារអន្តរជាតិខ្ពស់បំផុត។
ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ បានទទួលអាជ្ញាប័ណ្ណប្រតិបត្តិការ ​ពី ក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្តុ នៅថ្ងៃទី២៤ ខែមិថុនា ឆ្នាំ​២០២០។​
ថ្នាក់ដឹកនាំ និងគណៈគ្រប់គ្រងជាន់ខ្ពស់របស់យើងខ្ញុំ មានបទពិសោធន៍ក្នុងការបង្កើតក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិតអន្តរជាតិដែលទទួលបានជោគជ័យនៅទូទាំងអាស៊ី​ ជាពិសេសនៅក្នុងទីផ្សារធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិតថ្មី ដែលកំពុងតែរីកចម្រើន ហើយយើងខ្ញុំ ក៏បាននាំជំនាញទាំងនេះមកដល់ប្រទេសកម្ពុជា ដោយបង្កើតឲ្យមានក្រុមហ៊ុន ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ នេះឡើង។