នារសៀលថ្ងៃអង្គារ ៨រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស. ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ និង សាជីវកម្មធនាគារកាថេយូណៃធីត (កម្ពុជា) ចំកាត់ បានប្រារព្ធពិធីចុះហត្ថលេខាជាផ្លូវការលើកិច្ចព្រមព្រៀងដៃគូសហការអាជីវកម្មប៊េងកាសួរេន ក្រោមម៉ូឌែលណែនាំអតិថិជន ក្រោយទទួលបានការអនុម័តពីសំណាក់និយ័តករធានារ៉ាប់រងនៃកម្ពុជា និងធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា ក្រោមវត្តមានដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ …
ដើម្បីចូលរួមអបអរពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីចិន! ក្រុមហ៊ុន ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ សូមផ្ដល់ជូនអាំងប៉ាវសំណាង ដោយគ្រាន់តែលោកអ្នកទទួលយកការការពារពីផលិតផលណាមួយក៏បានជាមួយ ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ ចាប់ពីថ្ងៃទី15 មករា ដល់ ថ្ងៃទី13 កុម្ភៈ 2025។ ទឹកប្រាក់បង់បុព្វលាភដំបូងដើម្បីទទួលបានអាំងប៉ាវសំណាង៖ ទឹកប្រាក់បង់បុព្វលាភដំបូងចាប់ពី $400 ដល់ $649.99 អតិថិជននឹងទទួលបានអាំងប៉ាវ $20 …
អបអរសាទរភាពជាដៃគូសហការអាជីវកម្មប៊េងកាសួរេនរបស់ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ និង សាជីវកម្មធនាគារកាថេយូណៃធីត (កម្ពុជា) ចំកាត់ ជាផ្លូវការ អតិថិជន 100នាក់ដំបូង ដែលទិញផលិតផលធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិតតាមរយៈសាជីវកម្មធនាគារកាថេយូណៃធីត (កម្ពុជា) ចំកាត់ ទាំង10សាខាក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ នឹងទទួលបានកាដូកែវទឹកដ៏ស្រស់ស្អាតមួយភ្លាមៗ រួមទាំងមានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ជាសាច់ប្រាក់សុទ្ធរហូតដល់ 1លានរៀល។ រង្វាន់រួមមាន៖ រង្វាន់ទឹកប្រាក់ 1 លានរៀល ចំនួន …
នារសៀលថ្ងៃសុក្រ ១៣កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស.២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៣ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ កន្លងទៅថ្មីៗនេះ ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ បានរៀបចំពិធីចុះហត្ថលេខាលើអនុស្សរណៈយោគយល់គ្នាជាមួយគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុចំនួន៣ក្នុងថ្ងៃតែមួយ
ដើម្បីចូលរួមអបអរសាទរ ក្នុងឱកាសព្រះរាជពិធីបុណ្យអុំទូក បណ្តែតប្រទីប សំពះព្រះខែ និងអកអំបុក ខាងមុខនេះ សម្រាប់អតិថិជនថ្មីដែលសម្រេចជ្រើសរើសផលិតផលណាមួយ ជាមួយ ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ លោកអ្នកនឹងទទួលបានកាដូទឹកប្រាក់ត្រឡប់ 10% ភ្លាមៗ។ ទទួលយកការការពារពី ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ ឥឡូវនេះ! ខ និងលក្ខខណ្ឌដើម្បីទទួលបានការផ្ដល់ជូននេះ៖ ការផ្ដល់ជូននេះ សម្រាប់អតិថិជនដែលបង់បុព្វលាភធានារ៉ាប់រងលើកដំបូងចាប់ពី 400ដុល្លារ …
ក្នុងឱកាសសម្ពោធផលិតផលថ្មី ForLife ចម្រើនទ្រព្យ ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ មានក្តីសោមនស្សផ្តល់ជូនកាដូទឹកប្រាក់ត្រឡប់ 10% ភ្លាមៗ សម្រាប់អតិថិជនដែលសម្រេចចិត្តទិញផលិតផល ForLife ចម្រើនទ្រព្យ ចាប់ពីថ្ងៃទី15 ដល់ ថ្ងៃទី31 តុលា ឆ្នាំ 2024។
ដើម្បីអបអរសាទរក្នុងឱកាសបុណ្យភ្ជុំបិណ្ឌ ប្រពៃណីជាតិខ្មែរ សម្រាប់អតិថិជនដែលទទួលយកការការពារហិរញ្ញវត្ថុ ឬប្រើប្រាស់ផលិតផលណាមួយ នឹងទទួលបានកាដូអនុស្សាវរីយ៍ពីក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍។
នាព្រឹកថ្ងៃពុធ ៩កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព.ស.២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍
រូបភាពដ៏ស្រស់ស្អាតរបស់ទីប្រឹក្សាហិរញ្ញវត្ថុឆ្នើម ប្រធានផ្នែកអាជីវកម្មឆ្នើម និងថ្នាក់ដឹកនាំឆ្នើមរបស់ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍
ក្នុងឱកាសសម្ពោធផលិតផលថ្មី ForLife ចម្រើនទ្រព្យ ក្រុមហ៊ុនធានារ៉ាប់រងអាយុជីវិត ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ មានក្តីសោមនស្សផ្តល់ជូនកាដូទឹកប្រាក់ត្រឡប់ 10% ភ្លាមៗ សម្រាប់អតិថិជនដែលសម្រេចចិត្តទិញផលិតផល ForLife ចម្រើនទ្រព្យ ចាប់ពីថ្ងៃទី14 សីហា ដល់ ថ្ងៃទី14 តុលា ឆ្នាំ 2024។ ខ និងលក្ខខណ្ឌផ្សេងៗ៖ សម្រាប់បណ្ណសន្យារ៉ាប់រងដែលទិញចាប់ពី …
តស់ ទស្សនាវីដេអូខ្លីពីរបៀបបង់បុព្វលាភធានារ៉ាប់រង និងរបៀបកំណត់កាលវិភាគបង់បុព្វលាភធានារ៉ាប់រងបន្ត ទៅកាន់ក្រុមហ៊ុន ហ្វ័រឈូន ឡាយហ្វ៍ តាមរយៈ ABA Mobile។